|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Application: | Wet and Dry |
| Application Scenario: | Hotel |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specification
| Model No | VC128 |
| Volume | 15L/18L/20L/30L |
| Rated power | 1200W/1400W/1600W |
| suction power | 18KPA |
| Tank material | pp plastic |
| Cable length | 4.0m |
| Hose length | 1.5m |
| Function | Dry and wet |
| Delivery time | In 30 days |
| Filter | Cloth filter |
| Packing | 1pc/carton |
| Approval | CE,ROHS,GS,SAA,CB,PAHS |
| Application place:kitchen,garden,garage,shed,rooms | |
